Vlerësime

[ld_spacer height=”15px”][ld_fancy_heading tag=”h2″ ca_init_scale_x=”1″ ca_init_scale_y=”1″ ca_init_scale_z=”1″ ca_init_opacity=”1″ ca_an_scale_x=”1″ ca_an_scale_y=”1″ ca_an_scale_z=”1″ ca_an_opacity=”1″ use_custom_fonts_title=”true” enable_fit=”true” enable_split=”true” color=”rgb(255, 255, 255)” fs=”65px” fw=”700″ minfontsize=”45″]VLERËSIME[/ld_fancy_heading][ld_spacer height=”15px”][ld_fancy_heading tag=”p” ca_init_scale_x=”1″ ca_init_scale_y=”1″ ca_init_scale_z=”1″ ca_init_opacity=”1″ ca_an_scale_x=”1″ ca_an_scale_y=”1″ ca_an_scale_z=”1″ ca_an_opacity=”1″ use_custom_fonts_title=”true” enable_fit=”true” enable_split=”true” color=”rgba(255, 255, 255, 0.8)” compressor=”0.5″ minfontsize=”14px” fs=”17px” lh=”28px”]Akademia Elita është vlerësuar maksimalisht nga personalitete, aktivistë, politikanë dhe student të cilët sot mbajnë pozicione të rëndësishme.[/ld_fancy_heading][ld_spacer height=”45px”]
[ld_carousel columns=”md:1.75|xs:2|spacing_xs:15px” inactiv_opacity=”1″ shadow=”carousel-shadow-active” pagenationdots=”yes” wraparound=”yes” autoplay=”yes” pauseautoplayonhover=”yes” paddings=”3%” style=”” dots_bg_color=”rgb(230, 230, 230)” dots_bg_hcolor=”rgb(8, 8, 8)” autoplaytime=”6000″]

Albin Kurti tek Akademia Elita

Adi Krasta tek Elita

Julian Deda tek Akademia

Ministra e Mbrojtjes Olta Xhaçka

Erion Veliaj tek Elita

Deputetja Kejdi Mehmetaj

ZV-Ambasadori i Izraelit z. Tach Saah

Genc Kojdheli -Drejtor në Bashkinë Tiranë

Valbona Mezini anëtare e Kryesisë së Pd

Eneda Tarifa leksion tek Elita

Artan Shkëmbi- ish/Kryetar i Bashkisë Pogradec

Albana Osmani - Moderatore, themeluese, etj

Arbër Çepani tek Elita

Aktivisti Besjan Pesha

Prof. Olti Rrumbullaku

Deputeti Endrit Brahimllari

Drejtori i inspektoriatit të Punës z.Dritan Ylli

Aktivisti Adriatik Lapaj

Dan Balter, miliarderi nga Izraeli

Aktivisti Eljan Tanini

Gazetari Ervin Kurti

Aktivisti Panajot Soko

Ish Zv-Ministria Brunilda Paskali

Aktivisti Andi Tepelena

Z.Eduart Abazi tek Elita

Erisa Xhixho tek Akademia Elita

Deputetja Esmeralda Shkjau

Herida Duro tek Akademia

Nën Kryetari i LRI Klevi Pojana

Kushtrim Kadriu tek Elita

Biznesmenia Oriola Kuçi

Zef Busha tek Akademia Elita

[/ld_carousel]
[ld_testimonial style=”testi_s03″ details_size=”testimonial-details-xl” title=”ARBER ÇEPANI” position=”Aktivist, gazetar, biznesmen i ri” avatar=”8149″ date_time=”August, 2017″ pos_color=”rgb(253, 115, 80)”]”Stay hungry, stay foolish”. Besoni dhe luftoni gjithmonë për ëndrrat tuaja, sepse bota i përket atyre që ëndërrojnë. Shumë suksese”[/ld_testimonial]
[ld_testimonial style=”testi_s03″ details_size=”testimonial-details-xl” title=”EDUART SHALSI” position=”Ministër për Zhvillimin Ekonomik” avatar=”8237″ date_time=”August, 2017″ pos_color=”rgb(253, 115, 80)”]“Një mirënjohje Akademisë Elita që më dha mundësinë për të ndarë ide dhe mundësi për të rinjtë. Inkurajoj dhe suksese iniciatorëve”[/ld_testimonial]
[ld_testimonial style=”testi_s03″ details_size=”testimonial-details-xl” title=”Erisa Xhixho” position=”Nën/kryetare e LSI” avatar=”8238″ date_time=”Qershor 2016″ pos_color=”rgb(253, 115, 80)”]”Shumë  e impresionuar nga ky leksion i hapur duke shkëmbyer eksperiencën time dhe duke marrë pyetje që ishin me vlerë për mua. Respekte për këtë akademi dhe këtë eksperiencë”[/ld_testimonial]
[ld_testimonial style=”testi_s03″ details_size=”testimonial-details-xl” title=”ORI KUÇI” position=”Sipërmarrëse” avatar=”8235″ date_time=”korrik, 2017″ pos_color=”rgb(253, 115, 80)”]“Doja të jepja një opinion mbi të qenit “karburant” në një makineri si shoqëria… Dhe u kënaqa që kishte vesh për të dëgjuar… Kjo ka bërë që Elita juaj, ka mbledhur njerëz që e duan këtë vend. Unë besoj se filozofia që keni zgjedhur për të edukuar, është më e mira e që do mbesë gjatë në mendje”[/ld_testimonial]

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

[ld_spacer height=”50px”]
[ld_fancy_heading tag=”h2″ use_custom_fonts_title=”true” fs=”40px” lh=”1.1em” margin=”bottom_small:1.2em” color=”rgb(255, 255, 255)”]Të tjerë personalitete që kanë vlerësuar Akademinë Elita[/ld_fancy_heading]
[ld_carousel columns=”xs:1|spacing_xs:15px” inactiv_opacity=”1″ wraparound=”yes” adaptiveheight=”yes” controllingcarousels=”#testi-avatars”]

“Emocion i madh, auditor i jashtëzakonshëm.”

— për Elitën nga Albana Osmani

 

“Një kënaqësi dhe një angazhim serioz që meriton vlerësimin maksimal.”

— Nga Zef Bushati

 

“Respekt të veçantë për auditorin. E përjetova me emocion të veçantë çdo komunikim për problemet që u prekën. Ndjeva një dëshirë dhe mundësi për shumë angazhim për situatat që po përjetojmë. Sinqerisht ndjeva dhe mësova shumë gjëra. Vlerësim për organizatorët. Së bashku mund të ndajmë vlerat.”

— Nga Eduard Abazi

 

 

“Sot vendi ynë ka nevojë për një standart të ri, për reforma që të çojnë në zhvillimin dhe integrimin drejt BE. Por për këtë ka nevojë për një klasë politike më të përgjegjshme dhe politikanë të rinj më të angazhuar. Ndaj ishte kënaqësi të ndaja këtë ide dhe diskutim me studentët e Akademisë Profesionale Elita.”

— Nga Dritan Ylli

 

“Shansi dhe mundësia që çdo student merr falë angazhimit tuaj për  një shoqëri më të edukuar dhe zhvilluar i shërben të ardhmes së vendit. Një vend i zhvilluar ka nevojë për të rinj të mirëedukuar. Suksese në rrugëtimin tuaj, rrugëtimin drejt dijes paçka se i pafundëm është udhëtimi më i bukur në jetë.”

— Nga Klevi Pojana

 

“Ishte kënaqësi të debatoja dhe isha i kënaqur me nivelin, përgatitjen e pjesëmarrësve. Ky aktivitet është i qëlluar në krijimin e urave lidhëse në mes të shqiptarëve.”

— Nga Kushtrim Kadiu

 

“Një falenderim për ftesën dhe punën tuaj disavjeçare që keni realizuar me studentët për t’iu rritur vlerat dhe aftësitë e tyre. U ndjeva mirë dhe shumë i privilegjuar që isha pjesë e juaja. Me kënaqësi do të doja të vija përsëri.”

— Nga Muhamet Bizhga

 

“Kënaqësi e veçantë të ligjëroj me një auditor kaq profesional dhe perspektiv. Akademia është kaq e nevojshme për zhvillimet e mëtejshme në Kosovë. Komplimente për Akademinë Elita. Unë do të jem në shërbimin tuaj në perspektivat akademike.”

— Nga Driton Qehaja

“Falenderoj Akademinë Elita për mundësinë e shkëmbimit të ideve me studentët e saj.”

— Nga Erald Hasanaj

 

“Me shumë kënaqësi përpara jush por mbi të gjitha me shumë përgjegjësi, shpresoj të keni qënë burim force dhe vullneti për karrierën tuaj dhe të qënit të vlefshëm për shoqërinë shqiptare.”

— Nga Herida Duro

“Ishte kënaqësi të isha pjesë e kësaj audience.”

— Nga Eduart Grucaj

 

“Kënaqësi shpirtërore të jesh pjesë e Akademisë Elita. Sot kam marrë një energji pozitive nga njerëz që falnin buzëqeshje. Faleminderit Akademisë.”

— Nga Klodiana Toptani

 

 

“Energjia që mora sot nuk krahasohet në asnjë moment me atë që dhash. Ju falenderoj pafund për ftesën  dhe uroj për një bashkëpunim afatgjatë.”

— Nga Fabjola Beleku

[/ld_carousel]
[ld_spacer height=”60px”]
[ld_carousel columns=”md:5|xs:3|spacing_xs:15px” inactiv_opacity=”0.3″ prevnextbuttons=”yes” groupcells=”no” wraparound=”yes” navarrow=”custom” navsize=”carousel-nav-xl” navhalign=”carousel-nav-center” navfloated=”carousel-nav-floated” navvalign=”carousel-nav-middle” el_id=”testi-avatars” prev=”#E-8_JTNDaSUyMGNsYXNzJTNEJTVDJTIyZmElMjBmYS1hbmdsZS1sZWZ0JTVDJTIyJTNFJTNDJTJGaSUzRQ==” next=”#E-8_JTIwJTNDaSUyMGNsYXNzJTNEJTVDJTIyZmElMjBmYS1hbmdsZS1yaWdodCU1QyUyMiUzRSUzQyUyRmklM0U=” nav_arrow_color=”rgb(84, 84, 84)” nav_arrow_color_hover=”rgb(255, 255, 255)” prevoffset=”-10%” nextoffset=”-10%”]
[/ld_carousel]