Lidership dhe arti i të folurit në publik

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3845″ img_size=”1024X400″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” css_animation=”fadeInLeftBig”][vc_custom_heading text=”LIDERSHIP DHE ARTI I TË FOLURIT NË PUBLIK” font_container=”tag:h2|font_size:50|text_align:center|color:%2366009e”][vc_custom_heading text=”Ju keni mundësinë të REZERVONI dhe të bëheni pjesë e trajnimit “LIDERSHIP DHE ARTI I TË FOLURIT NË PUBLIK”.” font_container=”tag:h2|font_size:25|text_align:center”][vc_message]

Mos humbisni kohë, vendet janë të limituara, prandaj realizoni aplikimin tuaj sa më shpejt! Rezervimet  për këtë trajnim kanë filluar në datën 24 Janar 2019 dhe mbyllen në datën 1 shkurt 2019.

[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”TRAJNIM FALAS PËR “LIDERSHIP DHE ARTI I TË FOLURIT NË PUBLIK””][vc_column_text css_animation=”right-to-left”]AKADEMIA ELITA NË DATEN 2 SHKURT (e shtunë) ora 14.00 – 18.00 ORGANIZON TRAJNIM FALAS PËR “LIDERSHIP DHE ARTI I TË FOLURIT NË PUBLIK”

Nëse dëshironi të zhvilloni potencialet tuaja si lider,të rrisni vetëbesimin tuaj por dhe aftësitë për të frymëzuar njerzit drejt objektivave tuaja . Tek ky trajnim ju do përgatiteni për karakteristikat e të qënit lider por dhe procesin e lidershipit dhe artin e të folurit në publik.

Ky trajnim është konceptuar si një trajnim 1-ditor me 4-orë leksioni:

  1. Lidership
  2. Arti I të folurit në publik

LIGJËRUESIT VIJNË POSACËRISHT NGA TIRANA PËR KËTË TRAJNIM.

Pjesëmarrësit që përzgjidhen për të qenë pjesë e trajnimit, do të kenë mundësi për të përfituar bursa studimore në degët 5-mujore të Akademisë në Tiranë.

Pjesëmarrësit në fund të trajnimit do të pajisen me ÇERTIFIKATËN E TRAJNIMIT, njëkohesisht materialet dhe leksionet e trajnimit do të dërgohen me email .

Pjesëmarresit do realizojnë vetëm një pagesë prej 10 euro (kosto për certifikatën).

[/vc_column_text][vc_message]

Për info mund të na kontaktoni ose shkruani:

1.Në profilin tonë zyrtar në fb Akademia ELITA – Kosovë

2.Në email: info@akademiaelita.com

3.Whatsapp ose viber ne nr. 0038643777559

[/vc_message][/vc_column][vc_column width=”1/2″][rev_slider_vc alias=”home_slider”][vc_column_text]

Numri i pjesëmarrësve në trajnim është i limituar prandaj ju ftojmë të rezervoni pjesëmarrjen tuaj sa më shpejtë, proçedurat e rezervimit i keni më poshtë tek kjo faqe…

Konfirmimi për pjesëmarrje do ju vij me mesazh në telefon dhe me email.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2186″ img_size=”1920×148″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” css_animation=”fadeInDownBig”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” full_height=”yes” equal_height=”yes” video_bg=”yes”][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Hyni në botën e biznesit” font_container=”tag:h2|font_size:50|text_align:left|color:%23ffffff”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”2197″ img_size=”450×300″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d”][vc_custom_heading text=”Mirësevini tek Elita”][vc_column_text css_animation=”left-to-right”]Akademia Profesionale Elita është qëndër formimi profesional, e cila ju përgatit konkretisht për profesionin që ju do të zgjidhni sipas dëshirës. Akademia Elita me anë të leksioneve dhe praktikës ju aftëson për një karrierë të sigurtë dhe të suksesshme. Tek ne praktika ka rol shumë të rëndësishëm. Akademia Profesionale Elita është vlerësuar nga një numër i madh institucionesh dhe personalitetesh…[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text][stm_stats_counter counter_value=”2500″ duration=”3.5″ icon=”fa-icon-stm_icon_graduation-hat” icon_size=”90″ icon_height=”50″ title=”studentë” icon_text_color=”#dd9933″ counter_text_color=”#6c00ba”][vc_column_text]Të gjithë degës e Akademisë Profesionale Elita janë të licensuara. Akademia jonë është e përbërë nga tre departamente kryesore, përkatësisht “Elita e Biznesit” e cila konsiston në përgatitjen e menaxherëve të biznesit, financiereve,etj, departamenti “Elita Politike” ku konsiston në përgatitjen e politikanëve dhe liderave të rinj në politikë si edhe në administraten publike, dhe departamenti i “Elitës Juridike” ku konsiston në përgatitjen e studentëve në fushën e ligjit.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_custom_heading text=”Kjo lloj shkolle është unike në llojin e vetë në Shqipëri.”][vc_column_text]Në shkollën tonë profesionale mund të marrin pjesë të gjithë individët të cilët kanë mbaruar vetëm gjimnazin, individë që kanë mbaruar një Universitet dhe kërkojnë të marrin një profesion tjetër siç është ai i financierit apo edhe individë që kanë mbaruar Fakultetin Ekonomik por duan të zhvillohen e praktikohen më shumë në fushën e financës.[/vc_column_text][vc_single_image image=”2196″ img_size=”450×300″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text][stm_certificate title=”çertifikata” image=”1937″][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text][stm_certificate title=”Testimi” image=”1783″][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text][stm_certificate image=”2051″ title=”Karta e menaxherit”][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2775″ img_size=”1200X200″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” parallax=”content-moving” css=”.vc_custom_1505819924811{background-color: #915e5e !important;}”][vc_column][vc_custom_heading text=”KËTU MUND TË REZERVONI” font_container=”tag:h2|font_size:30|text_align:left|color:%23ffffff” css=”.vc_custom_1548417737063{padding-bottom: 20px !important;}”][vc_column_text][pwebcontact id=2][/vc_column_text][vc_message]Mos humbisni kohë, vendet janë të limituara, prandaj realizoni aplikimin tuaj sa më shpejt! Rezervimet  për këtë trajnim kanë filluar në datën 24 Janar 2019 dhe mbyllen në datën 1 shkurt 2019.[/vc_message][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_column_text]

Rruga juaj për karrierë…

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”2265″ img_size=”400×250″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][stm_countdown datepicker=”01-02-2019 23:59″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2772″ img_size=”1200×200″ style=”vc_box_shadow_3d” css_animation=”left-to-right”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1443702822328{background-color: #dd9933 !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”top-to-bottom”]

Për çdo paqartësi kontaktoni:

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”top-to-bottom”]

Zyrën e rregjistrimit e gjeni tek “Sheraton” Tiranë..

[/vc_column_text][vc_gmaps link=”#E-8_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” size=””][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”VLERËSIME” font_container=”tag:h2|font_size:50|text_align:center”][vc_separator color=”mulled_wine” style=”shadow” border_width=”8″][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”25″ element_width=”2″ item=”masonryGrid_Default” grid_id=”vc_gid:1594150453811-f646686c-d263-1″ taxonomies=”27″][/vc_column][/vc_row]